Menu
Your Cart

Ražotāji

SIA “LARGO” piedāvā savu zīmolu “Largo zeķes”. Saskaņā ar šo zīmolu mēs piedāvājam dažādu modeļu un sastāvu vīriešu, sieviešu un bērnu zeķes.

Zīmols “MONA” piedāvā plašu klāstu augstas kvalitātes sieviešu un bērnu zeķubikses ar rakstu, gludās zeķbikses ar dažādu blīvumu un krāsu, sieviešu zeķes, legingus no  40 līdz 150 den, zeķes, vīriešu garās zeķes, sieviešu un vīriešu apakšveļa no mikrošķiedras un kokvilnas.  “MONA” izstrādājumi tiek ražoti Itālijā, uz augstas kvalitātes iekārtām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un tendences Eiropas modes sfērā. Reizi pusgadā tiek piedāvāta jauna  “Fashion” zeķbikšu, sieviešu zeķu un legingu kolekcija.

Zīmola «BAS BLUE» galvenie produkti – legingi ar dažādu blīvumu un modeļi, kas izgatavoti no augstas kvalitātes trikotāžas. Šī produkcija ražota Itālijā. Turklāt kolekcija “BAS BLUE” ietver arī sieviešu zeķes, rakstainas zeķubikses, sieviešu zeķubikses no kokvilnas un termošķiedras.

Zīmols «LADY KAMA» piedāvā sieviešu zeķubikses zemā un vidējā cenu kategorijā apvienojumā ar augstas kvalitātes produkciju.