Menu
Your Cart

Peldbikses

Zēnu peldšorti ar jautru vasaras dinozauru apdruku. Pateicoties savilkšanai jostasvietā un regulējamai aukliņai, tās var individuāli pielāgot savai figūrai. Šortu iekšējā daļa no priekšpuses ir izklāta ar īpaši mīkstu materiālu, kas novērš berzi. Mūsu šorti ir ideāli piemēroti valkāšanai pie..
6.39€
Bez PVN:5.28€
Zēnu peldšorti ar jautru vasaras haizivs apdruku. Pateicoties savilkšanai jostasvietā un regulējamai aukliņai, tās var individuāli pielāgot savai figūrai. Šortu iekšējā daļa no priekšpuses ir izklāta ar īpaši mīkstu materiālu, kas novērš berzi. Mūsu šorti ir ideāli piemēroti valkāšanai pie b..
6.39€
Bez PVN:5.28€
Melni peldšorti zēniem. Rotā ar zaļām detaļām un uzrakstu: SWIMMING. Pateicoties izvelkamai jostasvietai un regulējamām aukliņām, šortus var individuāli pielāgot jūsu figūrai. Šortu iekšējā daļa priekšējā daļā ir izgatavota no īpaši mīksta materiāla, kas novērš berzi. Mūsu šorti ir ideāli pi..
7.39€
Bez PVN:6.11€
Zili un melni zēnu peldkostīmi. Pateicoties savilkšanas aukliņām jostasvietā un regulējamai aukliņai, šortus var individuāli pielāgot savai figūrai. Šortu iekšējā daļa priekšējā daļā ir izgatavota no īpaši mīksta materiāla, kas novērš ādas berzi. Mūsu šorti ir ideāli piemēroti valkāšanai pie..
7.39€
Bez PVN:6.11€
Zēnu peldšorti ar dinozauru apdruku.Sastāvs: 82% poliesters, 18% elastāns.Izcelsmes valsts: Polija...
8.50€
Bez PVN:7.02€
Zēnu peldšorti ar dinozauru apdruku.Sastāvs: 82% poliesters, 18% elastāns.Izcelsmes valsts: Polija...
8.50€
Bez PVN:7.02€
Zēnu peldšorti ar 3 svītrām.Sastāvs: 82% poliesters, 18% elastāns.Izcelsmes valsts: Polija...
9.00€
Bez PVN:7.44€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)